Автошкола Київ Азов Автоскул - відгуки

 

Автошкола Київ Азов Автоскул - Відгуки з Google

Навчалась в автошколі з серпня по жовтень. Теорія добре, були ранкові групи. Якщо були переноси, то відпрацьовували в он лайні або по суботах. Практика була 3 рази на тиждень. Хотілось частіше, але завантаження інструктора не дозволяло. Інструктор Сергій пунктуальний, терпеливий, нормально розказував, не кричить. Іноді коли затримувалась на роботі подава авто ближче до метро. Дякую автошколі за чудове навчання. 

Дякую викладачам автошколы за їх роботу! Вони фани свого діла, відповідальне ставлення до роботи, відмінна організація занять. Хочу окремо зазначити, що вдячна за організацію іспитів в мрео , бо самостійно потрапити та записатися у чергу майже неможливо. Супровід від початку до кінця. Дякую. 

Автошкола «Азов Автоскул» це високий рівень знань та оптимальні цінові умови. З урахуванням вмінь та навичок керування автомобілем, можливо обрати програму навчання. Це дозволяю зекономити не лише гроші, але й час на навчання.

Закінчивши навчання в автошколі «Азов Автоскул», я з першого разу склав іспити та отримав посвідчення водія. Це говорить про високий рівень знань, який надається в автошколі. Також, приємним бонусом для водіїв початківців являється отримання безкоштовної юридичної підтримки своїх випускників протягом півроку після навчання. Виникнення деяких непорозумінь на дорозі або ДТП, допоможуть з першими діями викладачі автошколи, надавши консультацію за телефоном.

Ще, хочу відмітити, що автошкола «Азов Автоскул» являється однією із небагатьох, в якій можливо офіційно призупинити навчання строком на один місяць, без додаткових фінансових витрат. Тобто автошкола «Азов Автоскул» надає не лише знання, але й високий сервіс для свої учнів. Рекомендую від чистого серця та впевненого водія!

Обираючи автошколу для навчання сина, зупинив свій вибір на «Азов Автоскул». Важливі переваги для мене: кваліфікований педагогічний склад, використання сучасних навчальних технологій, доступна вартість навчання, можливість протягом трьох місяців після закінчення навчання повторно прослуховувати теоретичний курс.

Також, немаловажним фактором для мене було наявність груп вихідного дня або вечірніх. Це не заважало навчанню сина в університеті.

 

 Залишити відгук про автошколу