Автошкола Київ Азов Автоскул - відгуки

Після потрапляння в ДТП почала дуже боятись їздити в автомобілі. Чоловік наполегливо вмовив пройти навчання в автошколі «Азов Автоскул», так як в даному закладі є психолог, який допомагає подолати всі страхи та почати впевнено себе почувати за кермом авто. І він бу правий. Результат – в мене є права та любов до водіння, а страх проробили та він зник. Рекомендую автошколу «Азов Автоскул» особливо для таких людей, які мають страх перед водінням автівки.

 

 Залишити відгук про автошколу