АВТОШКОЛА

"Азов Автоскул"

 

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

 

Розклад початку занять:

Група

м. Житомирська пр-т Перемоги, 123

Вихідного дня с 11:00 до 14:00

з 11.06.2023 - неділя

 з 10.06 - субота

Вечірня група
с 19:00 до 21:00

з 13.06.2023

вівторок, четвер

Вечірня група
с 19:00 до 21:00

  з 05.06.2023

понеділок, середа 

Ранкова група

с 10:00 до 12:00

з 13.06  - вівторк, четвер

з 07.06 - понеділок, середа

 

Навчання в автошколі "Азов Автоскул" ведеться за затвердженою державною програмою, яка змінена від 10.05.2022 Постановою №601.

Форма навчання – очна, дистанційна. Заняття проводять у групах до 10 осіб для комфорту студентів. Терміни навчання займають від 2-х до 2,5 місяців, залежать від обраної студентом програми та категорії. З кожним студентом, який приходить навчання в автошколі «Азов Автоскул», укладається договір, у якому чітко прописуються терміни навчання та її вартость.

В автошколі розроблені різні пакети навчання, розраховані як на новачків, так і на тих, хто вже має посвідчення водія і хоче просто відновити свої навички водіння. Детальніше з різними програмами навчання Ви зможете ознайомитись у розділі Ціни на навчання в автошколі!

Вчитися в автошколі на категорію "А" можуть особи, які досягли 16 років, а на категорію "В" із 18 років. Після проходження навчання в автошколі та складання внутрішнього іспиту кожному студенту видається свідоцтво про закінчення автошколи встановленого зразку, яке подається до СЦ. Також в автошколі передбачено організоване складання іспитів, як практичних так і теоретичних. На іспиті присутній директор автошколи, а також ваш інструктор з автомобілем, на якому ви навчалися водінню.

 Навчання на курсах водіння – це серйозний та відповідальний процес, який вимагає грамотного та якісного підходу при навчанні студентів, починаючи з адміністрації автошколи, її викладачів та інструкторів. Багато чого залежить і від самого студента, а саме бажання вчитися новому та слухати вказівки викладачів під час занять. Нерозуміння матеріалу, пропуск лекцій та практичних занять призводить до незнання правил дорожнього руху, невпевненості при керуванні транспортним засобом та як наслідок створення ДТП на дорогах.

Наш викладацький склад допоможе вам розібратися у всіх тонкощах та складностях ПДР. Мед співробітник розповість як поводитись у випадках ДТП, яку першу до - медичну допомогу ви можете надати постраждалим у разі ДТП. Інструктори допоможуть подолати страх водіння на швидкісних дорогах, впевнено керувати автомобілем, відточити до досконалості навички їзди та паркування.

Досі боїшся сісти за кермо?

 Часто студенти розповідають нам про те, що у них є страх перед керуванням автомобіля, про те, що вони бояться виїжджати на швидкісні ділянки доріг. У кожного своя історія… З цим треба боротися, адже страх – це гальмо для вашого розвитку. Він заважає студентам повноцінно проходити навчання водінню.

Співробітники Автошколи Азов Автоскул довго думали, як допомогти таким студентам подолати свій страх та стати повноцінним впевненим водієм. Ми знайшли рішення!

В Автошколі на Житомирській працює дипломований психолог, який допоможе вам розібратися у своїх страхах і подолати їх.

МЕТА:

☑ Пояснити, студенту, чому саме він боїться водити авто та сідати за кермо.

☑ Допомогти учасникам виявити свої страхи, що заважають сісти за кермо

☑ Опрацювати ці страхи

☑ Надихнути на підкорення нових вершин

☑ Зробити перші кроки до своєї мрії

 

Кому це буде корисно:

 ✅ Для тих, хто давно мріяв сісти за кермо

 ✅ Для тих, хто мав негативний досвід водіння

 ✅ Для тих, хто думає, що керувати автомобілем – це не для нього

 ✅ Для тих, хто вважає, що вчитися треба було раніше

Будуть і подарунки, тому важливо проявляти активність у процесі навчання.)       

Після закінчення наших курсів водіння Ви без проблем складете іспит у СЦ і станете впевненим водієм!

 

Автошкола на житомирській "Азов Автоскул" проводить  набір до груп: денного, вечірнього та вихідного дня

   Зручний графік;

 Поетапна оплата;

Індивідуальне керування;

 Навчання з нуля;

 Відновлення втрачених навичок;

 VIP навчання;

  Навчання проводиться на іномарках

 

Телефонуйте зараз: (093) 076-40-07, (097) 897-99-97

 

Питання та іспит з ПДР