АВТОШКОЛА

"Азов Автоскул"

 

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

 

При складання теоретичної частини іспиту для отримання посвідчення водія в Україні тепер вводяться нові правила: відбувається відеофіксація всього іспиту, фіксація осіб усіх кандидатів, їх екранів комп'ютера, що дозволяє стежити за обраними варіантами відповідей на надані питання.

Внаслідок цього вдалося виключити можливість віддаленого доступу до робочого місця учня.

Автошкола онлайн дотримується нових законів України, а тому пропонує своїм учням власну допомогу в процесі підготовки до запланованого іспиту. Майбутні водії можуть особисто ознайомитися з усіма питаннями та варіантами відповідей, скориставшись комп'ютерним класом в автошколі.

Онлайн навчання в «Азов Автоскул»

Навчаючись в автошколі онлайн, кожен учень отримує безліч переваг, серед яких варто виділити:
- Перегляд всіх відео уроків з ПДР за допомогою 3D графіки.
- Проходження практичних занять у режимі онлайн тренажера.
- Отримання необхідного списку літератури для вивчення всієї теоретичної частини.
Пройти практичні заняття з водіння учні зможуть у будь-якому районі, обираючи відповідну марку, модель автомобіля, а також – визначаючись з коробкою передач (автоматична або механічна).

Для покарання злісних порушників правил дорожнього руху в Україні діє закон, згідно з яким при перевищенні швидкості понад 50 км/год водія позбавляють прав терміном від 3 до 6 місяців. Такий закон був прийнятий з метою зменшити загальну кількість порушень на дорозі та зобов'язати всіх водіїв дотримуватися не лише правил дорожнього руху, а й водійського етикету.

Викладачі автошколи Васильківська завжди вказують на те, що водії мають під час руху думати про безпеку інших учасників дорожнього руху. Тому під час вивчення теорії учням буде запропоновано різні ситуації на дорозі, коли необхідно швидко прийняти правильне рішення.

Що включено до стандартної програми навчання?

Автошкола Васильківська запрошує всіх бажаючих на навчання, пропонуючи одразу кілька програм на вибір. У кожній із програм передбачено вивчення наступного:
- ПДР – як нових, так і актуальних.
- Етика водія – як правильно поводитися на дорозі в кожній окремій ситуації.
- Надання першої медичної допомоги у разі ДТП.
- Вивчення технічного стану автомобіля та інше.
Учень може самостійно обрати, на якому автомобілі він бажає надалі проходити практику – на АКПП чи МКПП (можливий варіант комбінованого навчання).

Починаючи з 2022 року, в Україні діють нові штрафи для водіїв, які керують автомобілем у стані алкогольного сп'яніння. В результаті, при першому порушенні водій повинен буде заплатити 17 000 грн., при повторному порушенні сума становить 34 000 грн. та додатково водій буде позбавлений прав на 3 роки з можливим вилученням авто. За третього правопорушення на рік штраф становить 51 000 грн. з позбавленням прав на 10 років та обов'язковою конфіскацією машини.

✅ Цена на вождение в автошколе в Киеве от 8000 грн
Автошкола Голосіїво пропонує майбутнім водіям сучасний підхід до навчання з можливістю ознайомитись із актуальними штрафами, щоб унеможливити подальші правопорушення.

«Азов Автоскул» – найкраща автошкола у Києві

Отримання посвідчення водія – це поетапний процес навчання та поповнення власного багажу знань актуальною, корисною інформацією. В автошколі Голосіїво учням запропоновано гнучкий графік навчання, а тому на вибір представлено одразу кілька груп:
- ранкова;
- вечірня;
- група вихідного дня.
Ознайомитись з графіком можна на сайті, де вказано точний час для кожної окремої групи. Таким чином, можна з легкістю поєднувати навчання, роботу чи особисті справи з теоретичними та практичними заняттями в автошколі.

Детальніше...

В 2022 році було прийнято закон, згідно з яким водії, які сплатили штраф за перевищення швидкості протягом 10 днів, не отримуватимуть паперові «листи щастя». Це далеко не всі нововведення, про які мають знати водії-новачки. Тому в автошколі (Київ) усіх студентів насамперед знайомлять з актуальними ПДР та новими законами, які нещодавно набули чинності.

В результаті майбутній водій знатиме не лише правила дорожнього руху, а й також буде юридично підкований у різних питаннях. Все це дозволяє йому стати справжнім професіоналом, який зможе впевнено почуватися за кермом.

Що включено до програми навчання в «Азов Автоскул»?

Студенти автошколи Київ зможуть самостійно обрати відповідну програму навчання, звертаючи увагу на запропонований «пакет» послуг:
- Певна кількість теоретичних та практичних занять.
- Кількість занять на автомобілі з автоматичною та механічною коробкою передач.
- Реєстрація документів у СЦ.
- Кількість пального/мастила.
Усі студенти автошколи одержують можливість поетапної оплати навчання. У результаті повну суму буде поділено на кілька частин. Визначитись з першим внеском можна, зателефонувавши за вказаними номерами телефону на сайті.

Згідно з новими правилами дорожнього руху, в Україні на аварійно-небезпечних ділянках дороги незабаром буде встановлено камери, які фіксують середню швидкість транспортних засобів. Саме такі камери можна побачити на дорогах у багатьох європейських країнах, де на в'їзді та виїзді з автомагістралі встановлено по одній камері.

Які ще нововведення було запроваджено, а які тільки планується запровадити, студенти автошколи (Чайки) можуть дізнатися одними з перших. Викладачі та інструктори звертають особливу увагу на нові правила дорожнього руху, щоб майбутні водії не порушували закон.

Запропоновані програми навчання в «Азов Автоскул»

Автошкола Чайки пропонує на вибір майбутнім водіям декілька програм, які відрізняються між собою кількістю годин теоретичної та практичної частини.

Крім того, багато програм часто потрапляють до актуальних пропозицій «акції місяця»:

 ✅  Програма «Мінімум» з теоретичними та 10 практичними заняттями.
 ✅  Програма «Максимум» з теоретичними та 20 практичними заняттями.
 ✅  Програма «Медіум» з теоретичними та 15 практичними заняттями.

Запишись на курси керування авто вже сьогодні. Найкращі інструктори навчать водінню з нуля. Відкрито набір!

Вибір певної програми також залежить від початкового досвіду, знань студента. Наші викладачі зроблять все можливе, щоб ваш багаж знань постійно поповнювався актуальною інформацією.

В 2022 році в Україні було ухвалено закон, згідно з яким відбулося розширення функціоналу камер, встановлених на дорогах. В результаті камери фіксують не лише перевищення швидкості, а й також проїзд автомобіля на заборонене червоне світло, їзду по зустрічній смузі, зупинку на смузі руху та інші правопорушення.

Якщо ви хочете стати не лише професійним, а й законослухняним водієм, необхідно пройти навчання у автошколі Святошино. Завдяки спеціально розробленій програмі кожен учень зможе ознайомитися з усіма новими ПДР.

Переваги навчання в «Азов Автоскул»

 • Подолати страх сісти за кермо досить легко, якщо довіритися справжнім професіоналам. Викладачі, інструктори та психологи автошколи Святошино готові допомогти кожному учневі.
  Додатково будуть запропоновані такі переваги:
  Можливість зручного онлайн навчання.
  Наявність навчальних відеороликів.
  Можливість «заморозити» своє навчання терміном до 60 днів.
  Повторне вивчення повного теоретичного курсу без доплати протягом 90 днів після закінчення школи.

Крім того, учні можуть розраховувати на професійну юридичну підтримку – безкоштовні консультації юриста упродовж 6 місяців після навчання.

Одним з найпопулярніших нововведень у ПДР є повернення до обов'язкового техогляду, який стосується практично всіх власників як вантажного, так і легкового транспорту. Нові правила набули чинності ще у вересні 2022 року.

Автошкола Житомирська пропонує своїм учням унікальну можливість – навчитися керувати автомобілем та одними з перших дізнаватися про всі нововведення щодо ПДР. Все це дозволяє звичайному учневі стати професійним водієм, який впевнено почувається на дорозі і може з легкістю вийти з будь-якої складної ситуації.

Автошкола на Житомирской в Киеве

«Азов Автоскул» – висококласна школа у Києві
Звертаючись за допомогою до автошколи Житомирська, майбутній водій може бути твердо впевнений одразу в кількох особливостях:
- ефективне навчання безпечному водінню;
- гарантія успішного складання іспитів (як теоретичної, так і практичної частини).

Щоб отримати бажаний результат, необхідно довіритися команді досвідчених спеціалістів, до якої входять викладачі та інструктори, які готові допомогти учневі пройти шлях від водія новачка до справжнього професіонала. Спеціально для цього було розроблено унікальну програму навчання, що складається з декількох етапів.

Питання та іспит з ПДР

Нормативна база:

  1. Наказ Головного сервісного центру МВС від 06.01.2023 № 2 «Про затвердження Змін до наказу Головного сервісного центру МВС від 26 липня 2019 року № 2»​
  2. Наказ Головного сервісного центру МВС від 02.08.2022 № 64 «Про затвердження Змін до наказу Головного сервісного центру МВС від 26 липня 2019 року № 2»​
  3. Наказ Головного сервісного центру МВС від 12.05.2022 № 27 «Про затвердження Змін до наказу Головного сервісного центру МВС від 26 липня 2019 року № 2»​
  4. Наказ Головного сервісного центру МВС від 29.10.2021 № 171 «Про затвердження Змін до наказу Головного сервісного центру МВС від 26 липня 2019 року № 2»
  5. Наказ Головного сервісного центру МВС від 06.04.2021 № 62 «Про внесення Змін до тестових питань до екзаменаційних білетів для складання іспиту з теоретичної підготовки та отримання права на керування транспортними засобами та таблиці правильних відповідей до них»
  6. Наказ Головного сервісного центру МВС від 25.06.2020 № 48 «Про внесення Змін до тестових питань екзаменаційних білетів для складання іспиту з теоретичної підготовки та отримання права на керування транспортними засобами»
  7. Наказ Головного сервісного центру МВС від 26.07.2019 № 2 «Про затвердження тестових питань до екзаменаційних білетів для складання іспиту з теоретичної підготовки та отримання права на керування транспортними засобами»
  8. Наказ Головного сервісного центру МВС від 16.06.2017 № 2 «Про затвердження екзаменаційних білетів для складання іспиту із теоретичної підготовки водіїв транспортних засобів» 

ПЕРЕЙТИ НА САЙТ

Питання та іспит з ПДР

 Курсы вождения онлайн Киев

Оnline навчання !!

 Доступ до онлайн кабінету надається на 3 місяці!
 
Шановні студенти!
Для зручності проходження навчання в автошколі ми пропонуємо вам проходити теоретичне навчання онлайн.
Також ви можете комбінувати заняття онлайн з заняттями в класі з викладачем.
 

 Як проходить навчання онлайн?

Для реєстрації на навчання потрібно прийти в автошколу заповнити форму Договору та Угоду. Надати копії паспорта, коду, медичну довідку та 2 фото 3х4.
 
- Далі адміністратор надасть вам посилання на реєстрацію в онлайн кабінеті.
- Для цього потрібно ввести своє прізвище, ім'я та номер телефону.
 - Швидко та зручно! Тепер у вас є доступ до усіх лекцій з правил дорожнього руху, будови автомобіля та надання першої до - медичної допомоги постраждали при ДТП.
 
- Також за кожним студентом закріплюється викладач і за потреби, якщо якісь теми не зрозумілі, можна повідомити викладача та пройти ці теми в класі індивідуально або з групою.
 

 Лекції з ПДР подаються у вигляді 3D графічних відео роликів, все достатньо зрозуміло та наочно. Після кожної лекції студент має скласти залік на тему. Також є доступ до тестових питання, таких самих як у сервісному центрі, що дуже зручно для студентів.

 
- Доступ до онлайн кабінету надається на 3 місяці.
- Вхід в кабінет можливий в будь-який час та день. Тож студент має змогу організувати своє навчання так, як йому зручно.
- Після проходження теоретичного курсу студент має скласти іспити сервісному центрі.
- Наголошуємо! Іспити з теорії в автошколі студенти більше не складають!
Після успішного складання теорії в СЦ студент може бути зареєстрований на практичне навчання.
Практику можна проходити в обрані дні та час. Студент може обрати як авто на якому хоче навчатись, так і коробку перемикання передач.
 
Автошкола "Азов Автоскул" у Києві
м. Житомирська - м. Академмістечко
Пр-т. Перемоги, 123, 2 поверх, офіс 208 (приміщення «Каштан»)
Телефони:
(093) 076-40-07
(097) 897-99-97

 

Згідно з правилами дорожнього руху, водіям заборонено самостійно змінювати колірний відтінок або форму номерних знаків на власному транспортному засобі. При цьому заборонено спеціально закривати їх, наносити будь-яке покриття. Такий номерний знак завжди повинен бути чистим та помітним навіть з великої відстані.

 Кваліфіковані інструктори та викладачі, які працюють в автошколі (Оболонь) розкажуть майбутнім водіям про їхні права та можливості на дорозі, наведуть низку прикладів, що дозволяють детально розглянути різні ситуації.

Відновіть навички керування автомобілем

Записатися на навчання в автошколу Оболонь можуть водії, які мають власні транспортні засоби або ті, хто лише планує купівлю авто, але бажає вдосконалити, відновити свої навички керування автомобілем.

 

 

Детальніше...

На деяких вулицях Києва можна побачити новий знак 1.40, який називається «Зміна покриття», його було прийнято у 2020 році. Побачивши такий дорожній знак кожен водій повинен знизити швидкість. Доведено, що різка зміна якості дорожнього покриття часто спричиняє ДТП, а особливо в умовах поганої погоди. Познайомитися з усіма дорожніми знаками та розміткою майбутні водії зможуть в автошколі на Мінському масиві. Викладачі детально розкажуть про те, як виглядає і що означає той чи інший знак.

Водіння транспортного засобу на тренувальному майданчику

Детальніше...

2021 року в Україні було змінено суму штрафів для водіїв, які керують транспортним засобом без посвідчення або за власним бажанням передають свій автомобіль таким особам. У цьому випадку їм доведеться сплатити штраф у розмірі 3400 грн.

Також, були збільшені штрафи для водіїв, які керують транспортними засобами при позбавленні прав водія, сума становить 20400 грн.

Курси водіння Прирічна – це ваш шанс не тільки отримати права, але й навчитися керувати автомобілем впевнено, акуратно, не створюючи при цьому аварійних ситуацій на дорозі.

Демократичні ціни на навчання в «Азов Автоскул»

Детальніше...

14 липня 2021 року Кабінетом Міністрів було ухвалено закон, згідно з яким відбулася ліквідація Державтоінспекції, а максимально дозволена швидкість у процесі їзди містом або в межах інших населених пунктів була встановлена ​​до 50 км/год. Це призвело до зміни закону, ухваленого у 2017 році, коли максимально допустима швидкість по місту становила 60 км/год. Разом із практикою майбутні водії на курсах водіння Оболонь вивчають необхідний обсяг теоретичних матеріалів, розбираючи усілякі ситуації, які можуть статися на дорогах.

Детальніше...

Починаючи з 26 липня 2021 року, на автошляхах Житомирської та Кіровоградської областей будуть встановлені та включені у роботу камери автоматичної фіксації, які знімають усі правопорушення водіїв. Вибір місць для встановлення таких камер обумовлений великою кількістю випадків порушення швидкісного режиму та частими ДТП.

Організовані курси водіння в Оболоні проходять у спеціально облаштованих класах, де учні зможуть займатись у комфортних для себе умовах. Тут є всі необхідні навчальні матеріали та інші додаткові засоби навчання.

Причини звернутися до автошколи «Азов Автоскул»

 

Детальніше...

Навесні 2020 року Президентом України був підписаний закон, згідно з яким анулюються штрафні бали, що раніше застосовувалися, що нараховувалися за порушення ПДР. Раніше щороку водій отримував 150 балів, які поступово «списували» за різних правопорушень (1 порушення на дорозі – 50 балів). Тепер таких бонусів за перші три порушення не існує.

Наша автошкола Оболонський район запрошує на навчання всіх бажаючих отримати необхідний досвід водіння та знання щодо грамотної поведінки на дорозі.

Навчання водінню у комфортних класах

 

Детальніше...

У змінених правил дорожнього руху зазначено, що водії таксі мають право пересуватися смугою, призначеною для громадського транспорту. Однак таке правило стосується лише таксі з наявністю відповідної ліцензії. Автошкола Героїв Дніпра у процесі підготовки майбутніх водіїв пропонує учням ознайомитися з новими правилами дорожнього руху та тими, що вже протягом тривалого часу залишаються актуальними. Викладачі розглядають на уроках усілякі ситуації, які можуть виникнути на дорозі, щоб допомогти грамотно розібратися у вирішенні конфліктів.

Що пропонує автошкола «Азов Автоскул»?

Автошкола Героїв Дніпра проводить набір до груп на денне, вечірнє навчання, а також набирає групу вихідного дня.

 

Детальніше...

В Україні продовжує діяти закон, згідно з яким з 1 жовтня по 1 травня на всіх транспортних засобах під час руху за межами населених пунктів обов'язково мають бути включені денні ходові вогні. Якщо на ТЗ з якихось причин відсутні такі вогні, потрібно буде використовувати ближнє світло фар. Завдяки величезному викладацькому складу автошколи (Мінська) кожен майбутній водій зможе ознайомитися зі специфікою керування автомобілем і при цьому бути впевненим за кермом, виконуючи всілякі маневри.

Хто може звернутися за допомогою до «Азов Автоскул»?

Автошкола Мінська запрошує на навчання всіх бажаючих, які:

вже протягом багато часу мріють сісти за кермо;

бажають удосконалити власні навички керування ТЗ;

раніше мали негативний досвід навчання з іншими некваліфікованими інструкторами;

 бояться сісти за кермо, але мають величезне бажання.

Детальніше...

Кабінет Міністрів України переглянув закон щодо використання ременів безпеки. Тепер пристібатися зобов'язані і водії таксі, і інструктори, і пасажири. Винятком із правил є водії та пасажири, які керують спецзасобами, а також особи з інвалідністю та іншими фізіологічними особливостями, але тільки при їзді містом. В автошколу у Святошинському районі приходять навчатися не лише ті, хто бажає навчитися їздити машиною, а й водії з мінімальними навичками та досвідом, які хочуть удосконалити власні вміння.

«Азов Автоскул» – допоможемо побороти страх сісти за кермо!

 

Детальніше...

У 2020-2021 роках ВР переглянула критерії, що визначають тяжкість злочинів, що стосуються різних транспортних засобів. Якщо раніше покарання було винесене, виходячи із вартості пошкоджень, зараз першочергову увагу звертають саме на вартість транспортного засобу. Наприклад, за «перебивання» знаків на кузові та моторі порушники можуть отримати позбавлення волі до 5 років.

Які ще нововведення були прийняті та розглянуті викладачі, інструктори автошколи на Святошино під час проведення теоретичних та практичних занять.

 Навчання на курсах водіння

Детальніше...

В Україні було ухвалено закон, згідно з яким при викраденні авто зловмисникам загрожує позбавлення волі від 3 до 5 років. Якщо ця дія була організована цілою групою зловмисників із завданням тілесних ушкоджень, покарання передбачає арешт від 8 до 12 років з можливою конфіскацією майна (оцінюється тяжкість скоєного злочину).

Про всі закони та правила щодо власників різних транспортних засобів розповідають викладачі автошколи на Академмістечку. В результаті усі учні отримують якісну професійну підготовку.

Демократичні ціни на навчання в «Азов Автоскул»

 

Детальніше...

ВР було прийнято закон, згідно з яким електронні документи за силою своєї дії прирівнюють до звичайних посвідчень водія. Тепер водій має право на прохання співробітника поліції пред'являти посвідчення водія та/або свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, подані в електронному вигляді.

В автошколі на Житомирській викладачі завжди звертають увагу майбутніх водіїв на подібні законопроекти, щоб усі учні могли впевнено почуватися під час ведення діалогів зі співробітниками поліції.

Навчання в автошколі «Азов Автоскул»

Детальніше...

Починаючи з 2021 року, кожен водій у разі прохання з боку співробітника поліції зупинити транспортний засіб, повинен пред'явити посвідчення водія (у паперовому або в електронному вигляді), тримати руки в полі зору співробітника (бажано на кермі), не виходити з власного автомобіля без прохання поліцейського. У разі проведення перевірки стану водія потрібна наявність двох свідків або використання засобів відеозапису.

Щоб вивчити всі правила поведінки зі співробітниками поліції, необхідно відвідувати теоретичні курси в автошколі (Оболонь).

Проходження курсів водіння в «Азов Автоскул»

 

Детальніше...