АВТОШКОЛА

"Азов Автоскул"

 

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

 

Практичні заняття з водіння викладають атестовані фахівці. Наші досвідчені інструктори з водіння допоможуть новачкам розібратися з усіма тонкощами керування автомобілем, паркуванням, заїздами в «бокс», проїздом перехресть, рушанням з ручного (ножного) гальма (ручник) «під гірку», а тим у кого вже є посвідчення водія, допоможуть відточити до досконалості навички водіння і без страху, впевнено та безпечно керувати своїм авто.

Програма нашого навчання в автошколі побудована таким чином, що водіння проходить паралельно з теоретичним матеріалом, індивідуально з кожним учнем та за узгодженим графіком. Це допоможе студенту-новачку закріпити та краще засвоїти пройдений матеріал, відпрацювати кожне заняття з інструктором з водіння.

 Практичні заняття з водіння поділяються на два етапи:

водіння на обладнаному майданчику та водіння по місту в інтенсивному потоці.

 

✅ Водіння автомобіля на майданчику включає такі вправи як: "змійка", заїзд заднім ходом в бокс, розворот в обмеженому просторі, паралельне паркування заднім ходом (до бордюру між двома близькими автомобілями).

Графік навчання відбувається за вибором дня тижня та часу обраного самим учнем. Кваліфікований інструктор навчить вас майстерності водіння легкового автомобіля. Іспит у сервісному центрі відбувається на машинах автошколи.

Автошкола має чудовий автопарк сучасних навчальних автомобілів.

Освіта, здобута в нашій автошколі «Азов Автоскул», буде фундаментальною та практичною для кожного студента. Використовуючи сучасні методики навчання, класи, оснащені необхідними плакатами та планшетами, які відповідають встановленим вимогам, Ви з легкістю станете професійним водієм.

✅ Для відновлення навичок керування автомобілем після значної перерви, а також для водіїв-початківців з мінімальним досвідом водіння (або без такого) розроблені спеціальні програми навчання водінню на автомобіля. Програми навчання водінню універсальні та сприяють удосконаленню навичок водійської майстерності.

Навчальні автомобілі:

  • Ford fusion
  • Chevrolet aveo
  • Renault megane
  • Ttoyota corolla
  • Ravon R2
  • Mercedes C
  • Hyundai getz т.д.