Навчалась в автошколі з серпня по жовтень. Теорія добре, були ранкові групи. Якщо були переноси, то відпрацьовували в он лайні або по суботах. Практика була 3 рази на тиждень. Хотілось частіше, але завантаження інструктора не дозволяло. Інструктор Сергій пунктуальний, терпеливий, нормально розказував, не кричить. Іноді коли затримувалась на роботі подава авто ближче до метро. Дякую автошколі за чудове навчання.