Автошкола Київ Азов Автоскул - відгуки

Дякую викладачам автошколы за їх роботу! Вони фани свого діла, відповідальне ставлення до роботи, відмінна організація занять. Хочу окремо зазначити, що вдячна за організацію іспитів в мрео , бо самостійно потрапити та записатися у чергу майже неможливо. Супровід від початку до кінця. Дякую. 

 Залишити відгук про автошколу