Автошкола Київ Азов Автоскул - відгуки

Закінчивши навчання в автошколі «Азов Автоскул», я з першого разу склав іспити та отримав посвідчення водія. Це говорить про високий рівень знань, який надається в автошколі. Також, приємним бонусом для водіїв початківців являється отримання безкоштовної юридичної підтримки своїх випускників протягом півроку після навчання. Виникнення деяких непорозумінь на дорозі або ДТП, допоможуть з першими діями викладачі автошколи, надавши консультацію за телефоном.

Ще, хочу відмітити, що автошкола «Азов Автоскул» являється однією із небагатьох, в якій можливо офіційно призупинити навчання строком на один місяць, без додаткових фінансових витрат. Тобто автошкола «Азов Автоскул» надає не лише знання, але й високий сервіс для свої учнів. Рекомендую від чистого серця та впевненого водія!

 Залишити відгук про автошколу