АВТОШКОЛА

"Азов Автоскул"

 

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

 

 

Наша Автошкола – Ваша формула успіху!
АВТОШКОЛА "Азов Автоскул"
«Азов Автоскул» – висококласна автошкола у Києві

 

Автошкола АзовАвтоскул в Киеве Акция 2022

🚘 Хочете стати справжнім майстром за кермом? 😍Тоді ми маємо для вас чудову новину!

Автошкола «Азов Автоскул» у Києві - це місце, де ви зможете отримати найвищу якість навчання водінню.

▶ Наші професійні інструктори підготують вас до екзаменів з теорії та практики, а також допоможуть вам зрозуміти всі нюанси, які стосуються водіння.

▶ Наші машини завжди в чудовому стані та оснащені найновішими технологіями, щоб ви могли відчувати себе комфортно та безпечно.

МИ ПРАЦЮЄМО ! 

ТЕЛЕФОНУЙТЕ:  (093) 076-40-07, (097) 897-99-97

Кількість акційних місць обмежена!!!!

Бажаємо усім нам мирного неба та перемоги!

 

Починаючи з 2021 року, кожен водій у разі прохання з боку співробітника поліції зупинити транспортний засіб, повинен пред'явити посвідчення водія (у паперовому або в електронному вигляді), тримати руки в полі зору співробітника (бажано на кермі), не виходити з власного автомобіля без прохання поліцейського.

У разі проведення перевірки стану водія потрібна наявність двох свідків або використання засобів відеозапису. Щоб вивчити всі правила поведінки зі співробітниками поліції, необхідно відвідувати теоретичні курси в автошколі (Оболонь).

Проходження курсів водіння в «Азов Автоскул»

В автошколі весь навчальний матеріал та заняття були поділені на дві основні категорії:     Теоретичні заняття з викладачами у класах, які відбуваються вранці, ввечері або у вихідні дні.
    Практичні заняття, які відбуваються у зручний для учнів день та час (потрібне попереднє узгодження з інструкторами).
В автошколі Оболонь кожен майбутній водій може отримати необхідну базу знань та набути корисних навичок, які в майбутньому допоможуть почуватися за кермом максимально впевнено та безпечно.