(073) 196-70-99
(097) 897-99-97

АВТОШКОЛА

"Азов Автоскул"

 

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

 

Згідно з правилами дорожнього руху, водіям заборонено самостійно змінювати колірний відтінок або форму номерних знаків на власному транспортному засобі. При цьому заборонено спеціально закривати їх, наносити будь-яке покриття. Такий номерний знак завжди повинен бути чистим та помітним навіть з великої відстані.

 Кваліфіковані інструктори та викладачі, які працюють в автошколі (Оболонь) розкажуть майбутнім водіям про їхні права та можливості на дорозі, наведуть низку прикладів, що дозволяють детально розглянути різні ситуації.

Відновіть навички керування автомобілем

Записатися на навчання в автошколу Оболонь можуть водії, які мають власні транспортні засоби або ті, хто лише планує купівлю авто, але бажає вдосконалити, відновити свої навички керування автомобілем.

 

 

Детальніше...

На деяких вулицях Києва можна побачити новий знак 1.40, який називається «Зміна покриття», його було прийнято у 2020 році. Побачивши такий дорожній знак кожен водій повинен знизити швидкість. Доведено, що різка зміна якості дорожнього покриття часто спричиняє ДТП, а особливо в умовах поганої погоди. Познайомитися з усіма дорожніми знаками та розміткою майбутні водії зможуть в автошколі на Мінському масиві. Викладачі детально розкажуть про те, як виглядає і що означає той чи інший знак.

Водіння транспортного засобу на тренувальному майданчику

Детальніше...

2021 року в Україні було змінено суму штрафів для водіїв, які керують транспортним засобом без посвідчення або за власним бажанням передають свій автомобіль таким особам. У цьому випадку їм доведеться сплатити штраф у розмірі 3400 грн.

Також, були збільшені штрафи для водіїв, які керують транспортними засобами при позбавленні прав водія, сума становить 20400 грн.

Курси водіння Прирічна – це ваш шанс не тільки отримати права, але й навчитися керувати автомобілем впевнено, акуратно, не створюючи при цьому аварійних ситуацій на дорозі.

Демократичні ціни на навчання в «Азов Автоскул»

Детальніше...

14 липня 2021 року Кабінетом Міністрів було ухвалено закон, згідно з яким відбулася ліквідація Державтоінспекції, а максимально дозволена швидкість у процесі їзди містом або в межах інших населених пунктів була встановлена ​​до 50 км/год. Це призвело до зміни закону, ухваленого у 2017 році, коли максимально допустима швидкість по місту становила 60 км/год. Разом із практикою майбутні водії на курсах водіння Оболонь вивчають необхідний обсяг теоретичних матеріалів, розбираючи усілякі ситуації, які можуть статися на дорогах.

Детальніше...

Починаючи з 26 липня 2021 року, на автошляхах Житомирської та Кіровоградської областей будуть встановлені та включені у роботу камери автоматичної фіксації, які знімають усі правопорушення водіїв. Вибір місць для встановлення таких камер обумовлений великою кількістю випадків порушення швидкісного режиму та частими ДТП.

Організовані курси водіння в Оболоні проходять у спеціально облаштованих класах, де учні зможуть займатись у комфортних для себе умовах. Тут є всі необхідні навчальні матеріали та інші додаткові засоби навчання.

Причини звернутися до автошколи «Азов Автоскул»

 

Детальніше...

Навесні 2020 року Президентом України був підписаний закон, згідно з яким анулюються штрафні бали, що раніше застосовувалися, що нараховувалися за порушення ПДР. Раніше щороку водій отримував 150 балів, які поступово «списували» за різних правопорушень (1 порушення на дорозі – 50 балів). Тепер таких бонусів за перші три порушення не існує.

Наша автошкола Оболонський район запрошує на навчання всіх бажаючих отримати необхідний досвід водіння та знання щодо грамотної поведінки на дорозі.

Навчання водінню у комфортних класах

 

Детальніше...

У змінених правил дорожнього руху зазначено, що водії таксі мають право пересуватися смугою, призначеною для громадського транспорту. Однак таке правило стосується лише таксі з наявністю відповідної ліцензії. Автошкола Героїв Дніпра у процесі підготовки майбутніх водіїв пропонує учням ознайомитися з новими правилами дорожнього руху та тими, що вже протягом тривалого часу залишаються актуальними. Викладачі розглядають на уроках усілякі ситуації, які можуть виникнути на дорозі, щоб допомогти грамотно розібратися у вирішенні конфліктів.

Що пропонує автошкола «Азов Автоскул»?

Автошкола Героїв Дніпра проводить набір до груп на денне, вечірнє навчання, а також набирає групу вихідного дня.

 

Детальніше...

В Україні продовжує діяти закон, згідно з яким з 1 жовтня по 1 травня на всіх транспортних засобах під час руху за межами населених пунктів обов'язково мають бути включені денні ходові вогні. Якщо на ТЗ з якихось причин відсутні такі вогні, потрібно буде використовувати ближнє світло фар. Завдяки величезному викладацькому складу автошколи (Мінська) кожен майбутній водій зможе ознайомитися зі специфікою керування автомобілем і при цьому бути впевненим за кермом, виконуючи всілякі маневри.

Хто може звернутися за допомогою до «Азов Автоскул»?

Автошкола Мінська запрошує на навчання всіх бажаючих, які:

вже протягом багато часу мріють сісти за кермо;

бажають удосконалити власні навички керування ТЗ;

раніше мали негативний досвід навчання з іншими некваліфікованими інструкторами;

 бояться сісти за кермо, але мають величезне бажання.

Детальніше...

Кабінет Міністрів України переглянув закон щодо використання ременів безпеки. Тепер пристібатися зобов'язані і водії таксі, і інструктори, і пасажири. Винятком із правил є водії та пасажири, які керують спецзасобами, а також особи з інвалідністю та іншими фізіологічними особливостями, але тільки при їзді містом. В автошколу у Святошинському районі приходять навчатися не лише ті, хто бажає навчитися їздити машиною, а й водії з мінімальними навичками та досвідом, які хочуть удосконалити власні вміння.

«Азов Автоскул» – допоможемо побороти страх сісти за кермо!

 

Детальніше...

У 2020-2021 роках ВР переглянула критерії, що визначають тяжкість злочинів, що стосуються різних транспортних засобів. Якщо раніше покарання було винесене, виходячи із вартості пошкоджень, зараз першочергову увагу звертають саме на вартість транспортного засобу. Наприклад, за «перебивання» знаків на кузові та моторі порушники можуть отримати позбавлення волі до 5 років.

Які ще нововведення були прийняті та розглянуті викладачі, інструктори автошколи на Святошино під час проведення теоретичних та практичних занять.

 Навчання на курсах водіння

Детальніше...

В Україні було ухвалено закон, згідно з яким при викраденні авто зловмисникам загрожує позбавлення волі від 3 до 5 років. Якщо ця дія була організована цілою групою зловмисників із завданням тілесних ушкоджень, покарання передбачає арешт від 8 до 12 років з можливою конфіскацією майна (оцінюється тяжкість скоєного злочину).

Про всі закони та правила щодо власників різних транспортних засобів розповідають викладачі автошколи на Академмістечку. В результаті усі учні отримують якісну професійну підготовку.

Демократичні ціни на навчання в «Азов Автоскул»

 

Детальніше...

ВР було прийнято закон, згідно з яким електронні документи за силою своєї дії прирівнюють до звичайних посвідчень водія. Тепер водій має право на прохання співробітника поліції пред'являти посвідчення водія та/або свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, подані в електронному вигляді.

В автошколі на Житомирській викладачі завжди звертають увагу майбутніх водіїв на подібні законопроекти, щоб усі учні могли впевнено почуватися під час ведення діалогів зі співробітниками поліції.

Навчання в автошколі «Азов Автоскул»

Детальніше...

Починаючи з 2021 року, кожен водій у разі прохання з боку співробітника поліції зупинити транспортний засіб, повинен пред'явити посвідчення водія (у паперовому або в електронному вигляді), тримати руки в полі зору співробітника (бажано на кермі), не виходити з власного автомобіля без прохання поліцейського. У разі проведення перевірки стану водія потрібна наявність двох свідків або використання засобів відеозапису.

Щоб вивчити всі правила поведінки зі співробітниками поліції, необхідно відвідувати теоретичні курси в автошколі (Оболонь).

Проходження курсів водіння в «Азов Автоскул»

 

Детальніше...

Взимку 2021 року в Україні було переглянуто деякі правила поведінки водіїв під час розмови зі співробітниками поліції. Таким чином, кожен водій повинен перебувати на своєму місці та не виходити з машини, якщо поліцейський не попросив його виконати цю дію. В іншому випадку на власника транспортного засобу буде складено прокол про адміністративне правопорушення. Автошкола Мінський масив допоможе підготувати майбутніх водіїв до поїздки містом та за його межами. Викладачі ознайомлять учнів з теоретичною частиною, вказуючи на всі необхідні норми та правила поведінки.

 Професійне навчання водінню у Києві

 

Детальніше...

2021 року в Україні було змінено суму штрафів для водіїв, які керують транспортним засобом без посвідчення або за власним бажанням передають свій автомобіль таким особам. У цьому випадку їм доведеться сплатити штраф у розмірі 3400 грн. Також, були збільшені штрафи для водіїв, які керують транспортними засобами при позбавленні прав водія, сума становить 20400 грн.

Курси водіння Прирічна – це ваш шанс не тільки отримати права, але й навчитися керувати автомобілем впевнено, акуратно, не створюючи при цьому аварійних ситуацій на дорозі.

Демократичні ціни на навчання в «Азов Автоскул»

Детальніше...

Ще зовсім недавно за перехід дороги в невстановленому місці або перехід перед транспортними засобами, що наближаються, пішоходи мали сплатити штраф у розмірі 51 грн. Згідно з новими законами, розмір штрафу було збільшено до 255 грн. Зміна штрафів також торкнулася і велосипедистів: за порушення правил дорожнього руху їм загрожує штраф у розмірі 340 грн. замість звичних 85 грн.

Про ці та інші зміни розкажуть викладачі автошколи «Азов Автоскул» на курсах водіння Оболонь, ознайомивши майбутніх водіїв із такими важливими та корисними нововведеннями.

Недорогі курси водіння у Києві

 

Детальніше...

Починаючи з 26 липня 2021 року, на автошляхах Житомирської та Кіровоградської областей будуть встановлені та включені у роботу камери автоматичної фіксації, які знімають усі правопорушення водіїв. Вибір місць для встановлення таких камер обумовлений великою кількістю випадків порушення швидкісного режиму та частими ДТП. Організовані курси водіння на Оболоні проходять у спеціально облаштованих класах, де учні зможуть займатись у комфортних для себе умовах. Тут є всі необхідні навчальні матеріали та інші додаткові засоби навчання.

 

Детальніше...

Згідно з новими законами в Україні, прийнятими у 2021 році, співробітники поліції отримали право застосовувати засоби відеозапису під час спілкування з водіями різних транспортних засобів. За адміністративного правопорушення такі відеозаписи обов'язково будуть додані до протоколу.

Як правильно поводитися зі співробітниками поліції та не боятися вести діалог, розкажуть наші викладачі та інструктори з курсів водіння на Оболоні.

В «Азов Автоскул» будуть розглянуті всілякі ситуації, які можуть виникнути на дорозі, щоб майбутні водії могли впевнено почуватися і своєчасно реагувати на різні прохання поліцейських.

Детальніше...

Водіння без документів є серйозним порушенням, за яке належить обов'язковий штраф. У такому разі при водінні транспортного засобу без посвідчення водія, інших реєстраційних документів, полісу страхування або ж при відмові пред'являти співробітникам поліції власні документи, водієві загрожує штраф – 425 грн. До введення нового закону сума штрафу складала 170 грн. Про те, коли необхідно пред'являти власне посвідчення водія і, як поводитися при розмові зі співробітниками поліції, розкажуть викладачі автошколи Оболонського району.

 

Детальніше...

З метою дотримання ПДР було переглянуто існуючу систему штрафів в Україні, а саме – штрафи за проїзд на заборонний сигнал світлофора, ігнорування жестів регулювальника, порушення правил обгону. У такому разі водій має сплатити штраф у розмірі 510 грн.

Раніше за це правопорушення автовласнику загрожував штраф у розмірі 425 грн.

Навчаючись в автошколі Героїв Дніпра, кожен учень може пройти повноцінний курс водіння з детальним вивченням усіх правил дорожнього руху – як нових, так і існуючих. Викладачі за допомогою навчальних відеороликів допоможуть розібратися у всіх особливостях керування автомобілем.

Детальніше...

Взимку 2021 року в Україні було переглянуто існуючу систему штрафів, що призвело до деяких змін правил дорожнього руху.

Таким чином, у разі перевищення швидкісного режиму більше ніж на 20 км/год, недотримання дорожніх знаків, дорожньої розмітки водієві загрожує штраф у розмірі 340 грн.

Для порівняння – раніше за дані правопорушення було передбачено штраф у розмірі 255 грн.

Викладачі автошколи Мінської завжди звертають увагу майбутніх водіїв на подібні зміни до правил дорожнього руху, щоб надалі уникнути таких порушень, а також унеможливити факт оплати штрафів.

 

Детальніше...

В Україні було переглянуто закон щодо штрафів за водіння без номерів або з підробленими номерними знаками. Якщо раніше ця сума була 170 грн., то зараз штраф було збільшено до 850 грн.

Якщо протягом 1 року водія повторно зупиняють за таке правопорушення, то йому загрожує штраф у розмірі 1700 грн. В автошколі Святошинський район водіїв навчають не лише основним правил дорожнього руху, а й також звертають увагу на подібні зміни законів, ухвалення та внесення нових правок, актуальних для кожного власника транспортного засобу.

Переваги навчання в «Азов Автоскул»

 

Детальніше...